دوشنبه 5 اسفند 1398  
 
Monday, February 24, 2020  
 
الإثنين, جمادى الثانية 30, 1441  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/8 چهارشنبه
برگزاری نشست كارگروه ارتقاء سلامت اداري وزارت كشور/ ناصریان: اعضاء اهتمام لازم را در موضوع مبارزه با مفاسد اداري داشته باشند
كارگروه ارتقاء سلامت اداري وزارت كشور با حضور ناصريان معاون توسعه مديريت و منابع انساني و جانشين كارگروه و شجاعان رئيس مركز توسعه دولت الكترونيك، فناوري اطلاعات و آمار و دیگر اعضاء برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ كارگروه ارتقاء سلامت اداري وزارت كشور با  موضوع آيين نامه پيشگيري و مقابله نظام مند و پايدار با مفاسد اقتصادي در قوه مجريه با حضور ناصريان  معاون توسعه مديريت و منابع انساني و جانشين كارگروه، شوشتري رئيس مركز حراست، ترهنده ذيحساب و مديركل امور مالی، شجاعان رئيس مركز توسعه دولت الكترونيك، فن آوري اطلاعات و آمار، یاسینی معاون مركز مديريت عملكرد و امور بازرسي و مشاور امور حقوقي معاونت توسعه مديريت و منابع در دفتر این معاونت برگزار شد.
در اين جلسه ناصريان گزارشي از اقدامات انجام شده در راستاي مفاد آیین نامه مذکور ارائه کرد و همچنین گزارش نشست با مشاور معاون اول رئيس جمهور و رئيس ستاد كميته پيگيري پيشگيري و مقابله با مفاسد اقتصادي در قوه مجريه را ارائه و تاکید کرد: با توجه به اهميت و حساسيت موضوع مبارزه با مفاسد اداري اعضاء اهتمام لازم را داشته باشند.
ناصریان افزود: از زمان ابلاغ تصويب نامه و شروع فعاليت كار گروه، اقدامات خوبي انجام شده كه مستلزم تهيه گزارش كامل براي ارائه به وزير كشور و نهاد مي باشد.
سپس اعضاء جلسه نيز نظرات خود را پيرامون مباحث مطروحه در خصوص نحوه و چگونگي بارگذاري اقدامات و فعاليت ها براساس شاخص هاي ابلاغي در سامانه رصد و نظارت، تعيين اعضاء جديد كارگروه و زمان برگزاري جلسات بيان و در نهایت، تصميمات مؤثری در این زمینه اتخاذ شد.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir