سه شنبه 6 اسفند 1398  
 
Tuesday, February 25, 2020  
 
الثلاثاء, رجب 01, 1441  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/12 يكشنبهاستاندار مازندران؛
میهمان داریم؛ ایمنی نوروزی جاده ها افزایش خواهد یافت
احمد حسین زادگان در این جلسه با اشاره به این که میهمان داریم؛ باید ایمنی نوروزی جاده ها را افزایش دهید، تاکید کرد: با برنامه و بصورت عملیاتی برای تعطیلات نوروز آمادگی کامل داشته باشید. ‎

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد حسین زادگان در جلسه شورای ترافیک استان با تاکید بر این که تصمیمات این شورا فوق العاده مهم است و بصورت مستقیم با سلامت جسمانی، امنیت و آرامش مردم ارتباط دارد، ابراز داشت: هرگونه سهل انگاری در این حوزه موجب خسارات و تحمیل هزینه های بسیار به جامعه و دولت می شود.

مقام عالی دولت در استان، با اشاره به عوارض اجتماعی ترافیک برای مردم، گفت: تصمیمات ما باید در جهت افزایش رضایتمندی و امید اجتماعی باشد.

استاندار با بیان این که به اندازه کافی مطالعات در این حوزه صورت گرفته است و آمارهای کمی و تحلیل های علمی از آن وجود دارد، عنوان کرد: دستگاه های فرهنگی، زمینه نقش آفرینی سمن ها و رسانه ها را برای فرهنگ سازی مسایل ترافیک فراهم کنند بنحوی که جامعه به درک عمیق از نتایج موثر و مثبت رعایت مسایل این حوزه دست پیدا کند.

استاندار مازندران جلسه شورای ترافیک را یکی از جلسات مهم شهرستان ها دانست و یادآور شد: مسایل حوزه راه با تمام ابعاد آن نگریسته و با جدیت، دقیق و علمی تصمیم سازی شود.

حسین زادگان با اشاره به آغاز طرح مازندران پاک بر پاکسازی حرایم جاده ها بصورت مستمر تاکید کرد و گفت: با برنامه و بصورت عملیاتی برای تعطیلات نوروز آمادگی کامل داشته باشید و برای کاهش سوانح بصورت مستمر بر جاده ها نظارت نمایید. میهمان داریم؛ باید ایمنی نوروزی جاده ها را افزایش دهید.

استاندار مازندران، تاکید کرد: پیش بینی می شود که امسال با افزایش مسافر در استان روبرو باشیم لذا ضرورت دارد با جدیت نسبت به افزایش جایگاه های سوخت خدمات دهنده در این ایام اهتمام شود تا با مشکل کمبود سوخت مواجه نشویم.

نماینده عالی دولت در استان، با اشاره به این که رفتارهای رانندگی در جامعه نیازمند اصلاح و فرهنگ سازی است، افزود: یک روز بنام روز بدون حوادث رانندگی و روز احترام به حقوق عابر پیاده نامگذاری شود.

استاندار، بیان داشت: نقاط ضعف برنامه های حوزه ترافیک در سال گذشته احصا و تقویت و روی نقاط قوت تمرکز شود.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir