سه شنبه 6 اسفند 1398  
 
Tuesday, February 25, 2020  
 
الثلاثاء, رجب 01, 1441  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
دیدگاه
1397/9/5 دوشنبه
به احترام يك دولت زن
روز گذشته با خداحافظي يكي از دولت زنان در تركيب اعضاي هيأت دولت، تعداد زنان عضو از سه زن به دو زن؛ كاهش يافت و اينك جامعه ي زنان انتظار دارد به فوريت اين خلأ و كاستي، با عنايت و دستور رياست محترم جمهور، مرتفع و جبران شود.
 شهيندخت مولاوردي، در دولت يازدهم به عنوان معاون رييس جمهور در امور زنان و خانواده و يكي از اعضاي هيأت دولت، انجام وظيفه نمود. در دولت دوازدهم نيز به عنوان دستيار ويژه ي رييس جمهور در حقوق شهروندي، مشغول به خدمت شد.
  آرامش و پرهيز از شتابزدگي در گفتار و كردار، خوشرويي و مدارا با همكاران و اطرافيان حتي با تفكر مخالف سياسي و اعتقادي، رعايت احترام و ادب و فروتني همراه با اقتدار در رويارويي با افراد، در دسترس مردم و مراجعين بودن و پاسخ دادن به درخواست هاي تلفني و مكاتبه اي به عنوان يك مسئول عالي رتبه ي دولت، و در نهايت قانون گرايي و احترام به قانون كه اين مورد آخر در متن خداحافظي و كناره گيري وي از مسئوليت هاي دولتي، مشخص و عيان است؛ از جمله ويژگي هاي پسنديده ي شخصيتي مولاوردي در جايگاه يك مدير ارشد است.
 با هر نگرش سياسي مي توان براي مولاوردي، در جمع فعالان مدني كه به گفته ي خودش به آن پايگاه تعلق دارد، آرزوي موفقيت روزافزون داشت.
و براي جامعه ي زنان، اميدواري به جايگزين شدن دولت زني به جاي ايشان در تركيب هيأت محترم دولت؛ كه قرار بوده است به رسم عدالت و دوري از تبعيض و نابرابري دستيابي به فرصت ها، تركيبي از دولت زنان و دولت مردان باشد تا به راستي بتوان آن را منتخبي از نمايندگان زيست جهان جامعه ي ايران دانست.
 به ياد داشته باشيم كه توان و ياري زنان به عنوان نيمي از سرمايه هاي هر جامعه، تنها در هنگامه ي بهره مندي توده وار و جمعي در مشاركت هاي سياسي و اجتماعي؛ بكار نمي آيد. براي رسيدن به جامعه اي رشد يافته، سالم و متوازن، به بهره مندي از توان زنان در سطوح مديريتي عالي نيز ؛ نيازمنديم.
 فريبانظري پوركيايي
مشاور امور زنان و خانواده ي وزير كشور
چهارم آذرماه ۱۳۹۷
 
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir