سه شنبه 6 اسفند 1398  
 
Tuesday, February 25, 2020  
 
الثلاثاء, رجب 01, 1441  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
دیدگاه
1397/11/21 يكشنبهمشاور وزیر کشور در امور ایثارگران:
همه مردم ایران خواهند آمد و بصیرتشان را به رخ جهانیان خواهند کشید
یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در یادداشتی نوشت: مردم بهترینند، قدر انقلابشان را که با خون هزاران شهید بدست آمده می دانند، از شرایط معیشتی هم گله مندند، اما اجازه نخواهند داد ایران اسلامی دشمن شاد شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در یادداشت غلامرضا یاوندعباسی مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران که در آستانه سالروز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تدوین شده آمده است:
همه خواهند آمد و بصیرتشان را به رخ جهانیان خواهند کشید.
آنهایی که می آیند همانهایی هستند که انقلاب را جزئی از وجود و هویتشان می دانند. آنها که می آیند کسانی هستند که نمیخواهند شیاطین زمانه از ترامپ قمارباز تا نتانیاهوی خونریز و پادشاه و ولیعهد کودک کش سعودی از خلوت بودن راهپیمائی ۲۲ بهمن خوشحال شوند. آنهایی که می آیند اغلب درد بیکاری، مریض داری، اجاره نشینی و تجربه صف های طولانی تهیه ارزاق را چشیده اند اما انقلاب را تنها نخواهند گذاشت. آنهایی که می آیند از فساد اداری اطلاع دارند از چاق تر شدن زالو صفتان خبر دارند و از آن رنج می برند اما انقلاب را تنها نخواهند گذاشت. آنها که می آیند در جبهه ها، در عراق و سوریه، در مرزها و در بحران ها خون داده اند و امروز در جامعه درد غربت را هم می کشند ولی انقلاب را تنها نخواهند گذاشت.
آنها می دانند پیچیده ترین سناریوها نوشته شده تا خیابانهای ۲۲ بهمن خالی بماند. سناریوهای اختلاف افکنی، مذهبی، فرقه ای، قومی، ترورها، گرانی و دهها و صدها سناریو - که متاسفانه ناکارآمدیهای بخشهایی از مدیریت ها بر اثرگذاری آنها افزوده است-همه قطاری است که می تواند کمر ملتها را بشکند اما اینها خواهند آمد تا کمر این قطار و هیولای ترسناک مشکلات را بشکنند.
می آیند تا بگویند مسیر رسیدن به عدالت که آرمان انقلاب بوده و هست ناهموار است اما دست نیافتنی نیست. می آیند که بگویند برای رسیدن به آرمانهای عدالت ورزی و عدالت خواهی باید انقلابی بود باید به آموزه های انقلاب بازگشت. باید پیشرفت و توسعه را از قله های فتح شده هوافضا، موشکی، نانو داروها، پزشکی، پل سازی و سد سازی و ... وارد گشایش های اقتصادی کرد. تولید کنندگان داخلی و صنعتگران را مدد داد. نیروی عظیم انسانی که بهترین سرمایه بالقوه کشور است را برای توسعه کشور به خدمت گرفت و عزت ایران و ایرانی را در همان مسیر اهداف عالیه انقلاب اسلامی به پیش برد.
این مردم بهترینند. قدر انقلابشان را که با خون هزاران شهید بدست آمده می دانند. از شرایط معیشتی هم گله مندند اما اجازه نخواهند داد ایران اسلامی دشمن شاد شود. یا علی
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir