سه شنبه 6 اسفند 1398  
 
Tuesday, February 25, 2020  
 
الثلاثاء, رجب 01, 1441  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
دیدگاه
1397/11/21 يكشنبهرئیس مرکز فوریت های امنیتی، اطلاعات و اخبار وزارت کشورطی یادداشتی تاکید کرد ؛
جمهوری اسلامی در چهل سالگی بالندگی و رسیدن به کمال است/ تهیه اطلس امنیتی و جرایم برای تمام مناطق و استان های کشور
سیدال فعال رئیس مرکز فوریت های امنیتی، اطلاعات و اخبار وزارت کشور طی یادداشتی تاکید کرد: جمهوری اسلامی در چهل سالگی بالندگی و رسیدن به کمال است و حضور مردم در صحنه های سیاسی نشان از اقتدار کشور در همه زمینه ها است.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در این یادداشت آمده است:
 دشمنان نظام امروز تمام توان خود را بکار گرفته و سروریس‌های امنیتی کشورهای متخاصم نیروهای خود را بسیج کرده‌اند تا از هر طریقی امنیت کشور را با چالش روبر سازند و آنها به دنبال خرابکاری در داخل کشور بوده تا ضربه‌ای به امنیت کشور بزنند و حتی دشمنان سعی دارند از هر مسئله ای به عنوان چالش امنیتی علیه نظام استفاده کنند.
خوشبختانه وزارت کشور بر تمام امور مرتبط با امنیت کشور شناخت و اشراف کامل دارد. کلیه حوادث و رویدادها و وقایع امنیتی کشور بصورت لحظه ای در وزارت کشور مورد پیگیری قرار میگیرد.
 با توجه به پیش بینی های امنیتی صورت گرفته و اشراف اطلاعاتی در کل کشور و فضای بیرون از کشور، تهدید خاصی امنیتی نداریم و  با هوشیاری مسئولان این توطئه ها نقش بر آب شده است. خوشبختانه اقدامات فوریتی در تمام ابعاد امنیت بخصوص اشراف اطلاعاتی نیروهای امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی باعث شد همه تلاش‌های دشمنان خنثی شود.
در راستای ارتقای امنیت کشور اطلس امنیتی و جرایم برای تمام مناطق و استان های کشور تهیه  شده و اخبار و اطلاعات مرتبط با امنیت کشور بصورت لحظه ای در مرکز فوریت های امنیتی، اطلاعات و اخبار وزارت کشور دریافت، تا پیش بینی های لازم برای مناطقی که مستعد برخی مسایل و آسیب های امنیتی هستند صورت بگیرد. حتی پیش بینی وقوع پدیده های ناشناخته امنیتی هم صورت گرفته است.
رصد و مدیریت کلیه رویدادها و حوادث و موضوعات امنیتی توسط وزارت کشور بصورت لحظه ای و فوریتی صورت می گیرد . بین دستگاه هایی که در حوزه امنیت نقش دارند همدلی و همکاری و هم افزایی بسیار خوبی وجود دارد. حاصل این انسجام و همدلی امنیت بی بدیلی شده که در این دنیای پر آشوب در ایران حکمفرما است. بطوری که مردم شاهدند با اشراف اطلاعاتی و مدیریت امنیتی توطئه‌ها ناکام مانده است.
ملت ایران با حضور پرشکوه در در راهپیمایی 22 بهمن انسجام ،  اقتدار و تعهد خود را به جهانیان ثابت و اجازه نخواهند داد که توطئه های دشمنان به مملکت آسیبی وارد کند.
 
 
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir