سه شنبه 6 اسفند 1398  
 
Tuesday, February 25, 2020  
 
الثلاثاء, رجب 01, 1441  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار استان ها
1397/12/7 سه شنبهاستاندار مازندران؛
میثاق محوری مدیران، اجرای برنامه ها و سیاست های دولت و توسعه مازندران باشد
مقام عالی دولت در مازندران، در جلسه شورای اداری استان، یاد آور شد: امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی؛ شعار کاری استان و سه محور راهبردی برای توسعه و اعتلای مازندران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ احمد حسین زادگان در جلسه شورای اداری مازندران با اشاره به این که باید برای استفاده از همه ظرفیت ها برای شکوفایی مازندران، همگرایی را در سرلوحه امور خود قرار دهیم، افزود: علت اصلی عدم همگرایی همه جانبه عمدتا در بخشی نگری است و ضرورت دارد وفاق در وهله نخست؛ بین مسئولان شکل بگیرد.

حسین زادگان با بیان این که مدیران و مسئولان بخش های مختلف باید ضمن تعامل و همکاری باهم در حوزه شرح وظایف خود کار کنند و میثاق محوری شان اجرای سیاست ها و برنامه های دولت و توسعه مازندران باشد، عنوان کرد: باید آسیب شناسی دقیقی برای تقویت همگرایی بین مدیران، نخبگان و مردم برای تجمیع همه ظرفیت ها و توانمندی ها در جهت رشد و پیشرفت استان صورت گیرد.

مقام عالی دولت در مازندران، با اشاره به این که امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی؛ شعار کاری استان برای توسعه و اعتلای مازندران است، اظهار داشت: مردم از بوروکراسی های غیر ضرور و تبعیض آزار می بینند، باید با اقدامات موثر؛ میزان رضایت مندی مردم را افزایش داد.

استاندار مازندران با بیان این که مردم باید توجه، تلاش و حضور مدیران را در میدان حس نمایند، افزود: تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی باید به جد در برنامه همه دستگاه ها باشد.

وی کاهش آسیب های اجتماعی را از تاکیدات مقام معظم رهبری و برنامه های جدی دولت تدبیر و امید عنوان کرد و یادآور شد: برنامه های توسعه ای و اجرایی در همه بخش ها در کشور بدرستی تنظیم شده و وجود دارد لیکن متاسفانه در برخی حوزه ها بدلیل عدم اقدامات عملی بهنگام و پایدار با عدم توفیق مواجه هستیم. باید امید اجتماعی را با اقدامات عملی افزایش دهیم.

استاندار مازندران با بیان این که برای عملی کردن شعار تدبیر و تلاش اقتصادی، ظرفیت ها و زیرساخت های خوبی در استان وجود دارد، خاطرنشان ساخت: مازندران گرچه از استان های مرزی است لیکن تاکنون از این امتیاز بویژه ظرفیت بازارهای کشورهای cis استفاده خوبی نشده است. بخش خصوصی باید فعالانه تر در میدان باشد و دولت با کاهش و رفع موانع، فرصت را برای نقش آفرینی بخش خصوصی در حوزه اقتصادی فراهم آورد.

وی با اشاره به این که باید ظرفیت های موجود را بدرستی مورد استفاده قرار دهیم و صیانت کنیم و با ریل گذاری مناسب ارتقاء دهیم، اظهار داشت: اقتصاد صادرات راهبرد اساسی ارز آوری و تامین اعتبارات لازم برای توسعه است.

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir